Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chojnice

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Chojnicach przy ulicy Ceynowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,50 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe pogodne Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskim Nieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

310 000 zł43,40 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Chojnicach! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w Chojnicach Powierzchnia mieszkania: 43,40m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

39,39 zł/m²33 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy z dużym parkingiem,media w cenie wynajmu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu pomieszczenie biurowe pod wynajem Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 999 000 zł19 200 m² 208,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt 1,92 ha przy Leroy Merlin / Chojnice - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: teren zabudowy usługowej i produkcyjnej o powierzchni 1,9169 ha objęty mpzp. - założona kw.

Szczegóły ogłoszenia

37,49 zł/m²66,69 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Chojnic przy ulicy Mickiewicza. Bardzo dobra lokalizacja. Lokal na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. W pobliżu urząd.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł360 m² 2 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 999 zł51 m² 8 431,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i bezczynszowe mieszkania w Chojnicach! homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i energooszczędne mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł400 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Nowa oferta wyłącznie w Mio Casa Nieruchomości! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m , położony na działce 1 206 m w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Chojnice

Chojnice,pomorskie

649 000 zł142,52 m² 4 553,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam wszystkich zaradnych do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Na sprzedaż nieruchomość, w której komfortowo i wygodnie może zamieszkać Rodzina ale również.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł168,57 m² 4 739,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wolnostojący, podpiwniczony dom na osiedlu domów jednorodzinnych. W pełni wykończony piętrowy budynek. Na parterze znajduje się kuchnia, salon z jadalnią, pokój gościnny i wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,90 m² 7 975,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - Mieszkanie z charakterem w sercu Chojnic 2 pokoje - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Wyobraź sobie poranek w mieszkaniu, w którym wszystko jest na swoim miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Długa

Chojnice,pomorskie

42,42 zł/m²33 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowo-usługowy 33 m2 Chojnice ul. Długa Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 33 m2 usytuowany na II piętrze w budynku biurowym położonym przy ul .Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²56,23 m² 2 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 56,23 m , położony na 1. piętrze nowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł150,51 m² 4 312,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestrzeń, ogród i potencjał Jeśli marzysz o miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

46,53 zł/m²74,15 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta do wynajęcia! Lokal biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 40 m2 składający się z dwóch przeszklonych pomieszczeń , klimatyzowany ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł543,50 m² 2 575,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Dom do własnej aranżacji Chojnice! - jedyna taka nieruchomość W okolicy! Oferujemy wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem - obiekt handlowo-mieszkalny z możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie! Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na 3.piętrze apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rod 500 m z domkiem - Chojnice Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m , położona na terenie rod "kolejarz" w Chojnicach. Idealne miejsce na odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł330 m² 512,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż zadbana, estetyczna i świetnie utrzymana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

309 000 zł50,66 m² 6 099,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Chojnice, o powierzchni 50,66 m Przedstawiamy Państwu ciepłe, przytulne mieszkanie o powierzchni 50,66 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł60,90 m² 7 684,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. * nowe mieszkanie dla Rodziny - parter - Bezczynszowe* - Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 244 m² 481,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę bliźniaków! 1244.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kołłątaja

Chojnice,pomorskie

440 000 zł103 m² 4 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta i stanowi użytek B- tereny mieszkaniowe o pow. 0,0836 ha. Jest to działka narożna. Teren posiada dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł584,50 m² 4 533,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja. Tylko u nas. Nowa niższa cena. Przedmiotem oferty jest niepowtarzalny dom znajdujący się w Chojnicach przy ul. Willowej. Budynek z 1999r. o łącznej powierzchni 585 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Jedności

Chojnice,pomorskie

625 000 zł208,29 m² 3 000,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom typu klocek` w zabudowie bliźniaczej - 3 niezależne mieszkania - Chojnice, ul. Jedności Na sprzedaż przestronny, solidny dom typu klocek` w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 783 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Szukasz niepowtarzalnej okazji, domu z potencjałem? To nieruchomość właśnie dla Ciebie! Dom o pow. 500 m2 położony w Chojnicach, na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w Chojnicach Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m , położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł116,48 m² 5 666,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom w Chojnicach! Do własnej aranżacji. Mam przyjemność zaoferować Państwu połowę domu jednorodzinnego w centrum miasta. Do do wykończenia - w stanie deweloperskim, więc aranżujesz.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł42 m² 3 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chojnice. Sprzedam budynek 42 m2 handlowo-usługowy przy osiedlu mieszkaniowym. Bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży niewielkiego budynku o powierzchni użytkowej 42 m2 z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł86,91 m² 3 440,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nietuzinkowe mieszkanie z sauną w cichej części Chojnic -.

Szczegóły ogłoszenia

276 150 zł25,61 m² 10 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu | 25,61 m | Parter | Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,61 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł590,85 m² 1 861,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu komercyjnego o charakterze usługowo-mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom w centrum Chojnic z lokalem użytkowym! Dom o powierzchni użytkowej 180m2 z lokalem użytkowym na dole! W skład powierzchni wchodzą: parter: - lokal użytkowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, Aleja Bayeux

Chojnice,pomorskie

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²